Wyniki licytacji na WOŚP2022


Nieco ponad 10 dni temu całkiem spontanicznie wystawiłem na aukcję WOŚP2022 spotkanie warsztatowe ze mną w Poznaniu. Wczoraj, po 10 dniach, licytacja zakończyła się, a jej wynik jest piękny w różnych wymiarach.

Podsumowanie

W licytacji wzięło udział 9 osób. Licytacja startowała od kwoty 100 zł a ostateczną kwotą, która dzięki zwycięzcy wesprze WOŚP, jest 700 zł.

Podziękowania 🙂

Osobiście bardzo ucieszyła mnie Wasza pozytywna reakcja na tę formę wsparcia fundacji przez społeczność skupioną wokół bloga. Wiem, że wielu z Was, mimo iż nie brało udziału w licytacji, poczuło się zainspirowanych moją akcją i przyłączyło się do grupy wolontariuszy WOŚP czyniąc wpłaty, zakładając eSkarbonki czy pomagając w promocji aukcji.

Chciałbym też podziękować Kamie, która okazała się jednym z większych kibiców, życząc nam powodzenia w aukcji. Kto (a właściwie „która z Was”)  śledzi jej story na instagramie, ten (ta) wie o czym piszę 🙂

Natomiast największe podziękowania należą się wszystkim uczestnikom aukcji, którzy w ten sposób chcieli wesprzeć tegoroczny finał. Wiem, że jedna osoba (a być może więcej) mimo iż, nie wygrała ostatecznie licytacji, przeznaczoną na nią kwotę wpłaciła tak czy siak na finał.

Teraz pozostaje mi osobiście podziękować zwycięzcy i ustalić termin spotkania. Ale się cieszę 🙂

Spodobał się Tobie ten post? Masz pytania lub chcesz uzupełnić wiedzę?

Śledzisz mojego bloga, podoba Ci się sposób przedstawienia wiedzy, ale chciałbyś ją pogłębić na indywidualnych warsztatach?

A może masz pytania, na które mógłbym odpowiedzieć na indywidualnych konsultacjach?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.