Wyzwanie: Konkurs Młodych Talentów w Augsburgu


No może młody nie jestem i talentem nie grzeszę, ale samo wyzwanie jest warte podjęcia. Za równo miesiąc o tej porze będę w Augsburgu mierzył się w konkursie młodych talentów.

Jako członek klubu bonsai w Niemczech otrzymałem przed paroma tygodniami pierwszy tegoroczny numer klubowego pisma. W wstępniaku była wzmianka o tym, że można jeszcze się zgłaszać na tegoroczny konkurs. Nie trwało to długo – poleciałem po aparat, zrobiłem zdjęcia drzewek, które formowałem samodzielnie i wysłałem zgłoszenie. Raz kozie śmierć.

I oto jadę – do pięknego Augsburga na konkurs w ramach największej tegorocznej wystawy bonsai w Niemczech – 40-stolecia niemieckiego klubu bonsai.

NIezależnie od wyniku – bo na jakiś cud  nie liczę – czeka mnie fajna przygoda 🙂 Do bojuuuuu, do bojuuuu 🙂

Spodobał się Tobie ten post? Masz pytania lub chcesz uzupełnić wiedzę?

Śledzisz mojego bloga, podoba Ci się sposób przedstawienia wiedzy, ale chciałbyś ją pogłębić na indywidualnych warsztatach?

A może masz pytania, na które mógłbym odpowiedzieć na indywidualnych konsultacjach?

Zobacz, co dla Ciebie przygotowałem.

8 komentarzy do “Wyzwanie: Konkurs Młodych Talentów w Augsburgu”

 1. Trzymam kciuki za Pana. Będzie dobrze. Ma Pan wszelkie predyspozycje i wiadomości, żeby osiągnąć sukces. Serdecznie pozdrawiam,

 2. Panie Piotrusiu,
  Proszę wygrać ten konkurs, a będzie Pan bogatszy o pewną i szybką, moją autorską (wpadłem na nią przez przypadek) metodę na uzyskanie pięknego nebari. Nazwę do tego czasu wymyślę, a Pan będzie tę metodę mogł propagować. Wymyśliłem ten sposób na nebari i dotychczas nikt poza mną go nie poznał.Nie napotkałem jej również, zarówno w literaturze fachowej ani też w internecie, choć w tym temacie przeczytałem wiele.
  Rozmawialiśmy telefonicznie o tym parę lat temu.
  To będzie moja nagroda dla Pana.
  Raz jeszcze życzę powodzenia w konkursie.

  1. No to teraz zwiesił Pan wisienkę wysoko 🙂 Dziękuję za wiarę – napewno dam z siebie tyle, ile będę potrafił i byle tylko stres mnie nie zjadł 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.