Pomóż mi zebrać pieniądze na dalszą naukę


Aby usystematyzować i rozszerzyć swoją wiedzę o bonsai, chciałbym podjąć naukę w International Bonsai School Wernera Buscha. Na ten cel potrzeba jednak pieniędzy. Dlatego, chciałbym Ciebie, czytelnika mojego bloga, poprosić o wsparcie i udział w zbiórce, którą wystartowałem poprzez serwis Patronite.

Na co ta zbiórka?

Po powrocie do Polski w ubiegłym roku musiałem przerwać naukę w Niemczech. Teraz chciałbym to zmienić i ponownie zacząć regularną naukę u najlepszych. Nie sięgnę jednak po to marzenie samemu.

Z Wernerem Buschem miałem zaszczyt uczyć się na warsztatach i spotkaniach organizowanych przez mojego nauczyciela Volkera Einbocka. To jeden z najlepszych bonsaistów w Niemczech, który w Düsseldorfie prowadzi Międzynarodową Szkołę Bonsai. I to w tej szkole chciałbym kontynuować swój rozwój.

Moi nauczyciele: po lewej stronie Werner Busch, po prawej Volker Einbock.

Szkoła trwa kilka lat, a zjazdy odbywają się trzy razy w roku. Dojazd z Poznania do Düsseldorfu, noclegi i wreszcie sama nauka wymagają środków, którymi aktualnie nie dysponuję. Dlatego chciałbym poprosić Was o pomoc.

Jeżeli możesz wesprzeć ten projekt stałą niewielką kwotą, kliknij w poniższy baner, który przeniesie Cię do mojego profilu na Patronite.

A co w zamian?

W podziękowaniu przygotowałem dla Was kilka upominków.

Jeżeli zdecydujesz się wesprzeć ten projekt kwotą 5 zł miesięcznie, otrzymasz w podziękowaniu możliwość zasugerowania tematu kolejnego wpisu na bloga.

Jeżeli wesprzesz projekt kwotą 10 zł miesięcznie, dołączysz do zamkniętej grupy patronów na facebooku, która będzie miała bezpośredni i aktywny kontakt ze mną.

Natomiast jeżeli skorzystasz z wersji MAX i przez minimum 3 miesiące wesprzesz mnie kwotą 60 zł miesięcznie, w podziękowaniu zaproszę Cię na kawę i osobiste spotkanie ze mną i wspólną pracę nad drzewkami lub po prostu rozmowę 🙂 Ze względów organizacyjnych jest to opcja ograniczona ilościowo.

Dziękuję

Jak wiecie, nie mam aspiracji zarabiania na bonsai, natomiast mam ambicję posiadania możliwie szerokiej i pewnej wiedzy, wierząc równocześnie w relację mistrz-uczeń.

Podobnie jak to miało miejsce do tej pory, wszystko czego się nauczyłem i nauczę znajdzie się na blogu, tak abyście Wy również skorzystali z tej wiedzy.

Z góry dziękuję Wam za rozważenie wsparcia 🙂

Spodobał się Tobie ten post? Pomóż mi zebrać pieniądze na dalszą naukę.

Poprzez serwis Patronite zbieram pieniądze na dalszą naukę w szkole bonsai. Jeżeli możesz wesprzeć zbiórkę symboliczną kwotą (5 zł, 10 zł), przygotowałem dla Ciebie małe prezenty. Jakie? Zobacz tutaj i zostań patronem bloga i mecenasem autora 🙂

2 myśli w temacie “Pomóż mi zebrać pieniądze na dalszą naukę”

  1. Dla mnie to przegięcie!!Żebrać pieniądze! Sam zarób! A co masz takiego, czego nie mają inni bonsaisci znani i cenieni w Polsce, co można sie wyłącznie nauczyć i dowiedzieć od ciebie!

    1. Chyba nie rozumiemy się: ja zbieram na dalszą naukę pod okiem tych, którzy prowadzili mnie przez ostatnie dwa lata. Nie twierdziłem nigdy, że dysponuję jakąś unikalną wiedzą, ale przede wszystkim cechuje mnie to, że nie mam problemu z dzielniem się nią.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.